Raamatute laenutusstatistika
RIKS süsteemis
Privaatsusteave
Ei leia laenutusi!
1) Kas ISBN on õige?
2) Raamatut ei ole veel kordagi laenutatud :)

 - X
Raamatute laenutusstatistika
RIKS süsteemis
Mis on RIKS?
RIKS - Raamatukogude Info- ja Kataloogisüsteem. Raamatukogutarkvara, mis on kasutusel 000 erinevas Eesti raamatukogus.
Kellele on antud lehekülg suunatud?
Loodan, et siit leiavad infot eelkõige Eesti raamatuautorid, kelle raamatud on ilmunud alates 22.12.2014.
Miks on statistika alates 22.12.2014?
RIKS programmi kasutavatel raamatukogudel ei ole keskserverit. Suurimaks üksuseks on maakond või kooliraamatukogud. Keskset statistikat hakkasime koguma alates 22.12.2014, kui käivitus projekt "Raamatukogud Reaalajas". Tulevikus on plaanis lisada kogu statistika alates 1998. aastast! NB! Laenutuste arv siin statistikas ei sisalda pikendusi!
Kui täpne on statistika?
Statistika täpsus sõltub sellest, kui korrektselt on raamatukogud bibliokirjed katalooginud. Kuna enamus raamatukogud kasutavad Eesti Rahvusraamatukogu koostatud kirjeid, siis "peaks" statistika olema suhteliselt täpne. Teatud juhtudel võib kirjes olla vale ISBN number või on kirjes kasutatud sarja ISBN numbrit ja siis ei pruugi statistika kõiki laenutusi näidata.
FB Login ja privaatsuspoliitika
Portaal autor.riksweb.ee salvestab andmebaasi kasutaja FaceBook kasutajatunnuse, nime ja e-maili aadressi, kui kasutaja on enda konto registreerinud. E-maili aadressi kasutatakse kasutaja teavitamiseks, kui kasutaja on teavitused aktiveerinud. Salvestatud andmeid kasutatakse ainult kasutaja tuvastamiseks ja teavitamiseks ning andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele ega kasutata turunduslikul eesmärgil.
Mul on küsimus!
Kui Teil on küsimusi, siis võtke ühendust!
Telefon: 621 4008, e-mail: info@deltmar.ee

Lugupidamisega
Meelis Lilbok
Deltmar OÜ